Postanowiłam opowiedzieć Wam nieco więcej o swoim życiu i podzielić się z Wami moimi pasjami. W moim blogu znajdziecie wiele ciekawostek oraz zdjęć z świata mody i nie tylko. Zapraszam! Joanna Horodyńska
Kategorie: Wszystkie | Imprezy | Pokazy Mody | W drodze...
RSS
środa, 24 września 2008
Piknik MTV część II

kratka w modzie, każdy to wie

do namiotu co jakiś czas wchodziły gwiazdy by spotkać się z fanami i podpisywać plakaty... Ja trafiłam akurat na Anię Wyszkoni... Ale się kobieta namęczyła... Tyle podpisów!

różowe balony już były, teraz czas na żółte... a właściwie jeden.

To ja. Siedzę i bawię się ujeciami. Mój aparat pozwala mi czasem tak leniuchować i kombinować. Wychodzą z tego różne, dziwne rzeczy.  

16:54, joanna.horodynska
Link Komentarze (9) »
Piknik MTV

moderator imprezy.. Coś tam notuje i notuje. Pewnie sprawdza czy dokładnie wie, co ma mówić...

wnętrze bardzo nowoczesne i aż trudno uwierzyć, że znajdujemy się w wielkim niebieskim namiocie... Mnie, jak zwykle w takich sytuacjach wszystko interesuje... To przez mój aparat... Wiem, że jestem w stanie dzięki niemu wszystko uchwycić... To w nim lubię!

przedziwne ujęcie...błyszczykowy, srebrzysty raj, a ja patrzę na to ujęcie widzę ulice Nowego Yorku i wieżowce do nieba...Uuuu co za skojarzenie.

lekcja makijażu. klimat lat 20-dziestych. Soczystość ust i urok długich rzęs... Czy ja jestem tu gdzie jestem?

znowu wielbie siebie, ale jakiś czas temu pojawił się wpis na moim blogu z prośbą o więcej moich zdjęć... przerywam zatem milczenie i znowu się ujawniam.

w trakcie przerwy chciałam uchwycić  ostatki zielonej trawy i jeszcze okraszone letnimi kolorami  liście, które niestety spadają z drzew... A jak się to wszystko komponuję z moimi butami... Zdjęcie mdowe?

różowo- balonowo...

16:48, joanna.horodynska
Link Komentarze (7) »
Czas na muzykę: Konferencja MTV i Piknik

Kora przyszła na konferencję prasową mtv ze swoim pudlem-prawdziwym i chętnie pozowała do zdjęć...

mówią, że Paweł Stasiak ma doczepione włosy i tupecik... Z daleka absolutnie nie widać! A gdym się tak zbliżyła? może jednak nie.

skoro telewizja to musi być mnóstwo ekranów... Zatem niekończąca się historia plazm…

t- shirty z nadrukami ciągle w modzie.. Co prawda w sezonie jesienno-zimowym idziemy w kierunku punkowym, ale tej dziewczynie wybaczam... Była bowiem pełna radości i miała najpiękniejszy uśmiech... Punk był zatem dla niej zbyt ponury.

Natalii Kukulskiej wypaliło twarz... Cóż to nie jest wina mojego aparatu... Nie myśląc o tym, co nie wyszło... Fajna, nowa fryzura!

powtórka... Jest lepiej...Wystarczyło popracować nad ustawieniami w moim telefonie.

16:10, joanna.horodynska
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5