Postanowiłam opowiedzieć Wam nieco więcej o swoim życiu i podzielić się z Wami moimi pasjami. W moim blogu znajdziecie wiele ciekawostek oraz zdjęć z świata mody i nie tylko. Zapraszam! Joanna Horodyńska
Kategorie: Wszystkie | Imprezy | Pokazy Mody | W drodze...
RSS
piątek, 31 października 2008
Top Shop w Polsce

…to był początek.

wchodzę do sklepu i od razu tłum… Przepraszam, ale przyszłam zobaczyć ubrania. Czy mogę?

brytyjsko wyglądające dj-ejki za chwilę zaczną grać. Wow… urzeka mnie ten klimat, chcę więcej i więcej. 

widzę, która tu teraz rządzi. Ciągle nie dotarłam do wieszaków. 

już wiem, co chcę. Tę kamizelkę i tamtą sukienkę!

wyskok do góry i zdjęcie… No nie, stoję na schodku i patrzę na wszystkich z góry… Wiecie, to fajne uczucie.

cdn...

15:28, joanna.horodynska
Link Dodaj komentarz »
Natalia Jaroszewska

pierwsze zdarzenie, które mnie rozbawiło i musiałam je uwiecznić… Z wybiegu zrobiono stół jak na wielkim weselu. Brakuje tylko panny młodej.

piękna kobieta i jej nakrycie głowy. Trochę się zawstydziła pozując. Chyba było warto przekroczyć granicę własnych słabości.

a oto i wielkie lustra… Niezły czad!!! 

spódnica Eweliny Flinty… długa i widoczna. Żałuję tylko, że Ewelina tak potraktowała ją dodatkami… A mogło być tak pięknie.

do projektantki prowadziła niekończąca się kolejka. Nie było szans się dobić. Dokumentowałam wszystko z daleka… Jest, mam, udało się!

Kasia Glinka… Słucha uważnie pytań, bo udziela wywiadu. W ramach informacji ma na sobie bluzkę Natalii Jaroszewskiej...

14:52, joanna.horodynska
Link Komentarze (2) »
Natalia Jaroszewska

wszystko zacznie się dopiero za chwilę. Wiem, że wszyscy czekają z niecierpliwością, ale przecież ja tego nie przyspieszę!

wolnie miejsca. To straszne… Może ktoś jednak tutaj usiądzie… Mam taką nadzieję. Miarą popularności projektanta jest  przecież wypełniona po brzegi sala.

na scenę wyszła Magdalena Różdżka… W lekko tiulowej sukni wkroczyła i przemówiła. Każdy spodziewał się wykładu… Jak i dlaczego, skąd inspiracja? Zwykle tak się dzieje przy tego typu imprezach. Tym razem byliśmy w błędzie… Magda po prostu nas zaprosiła… Do końca nie wiem czy to było konieczne. Hmm…

modelka na początku wybiegu i na końcu… Coś wąskie było to przejście. Miałam momentami wrażenie, iż modelkom osunie się noga! Przez cały pokaz byłam z tego powodu zestresowana… Co jak tak przeżywam!

w momentach przerw „poglądowo-wybiegowych”… Nogi a raczej urokliwe rajstopy siedzącej obok mnie Kasi Kultys-Jabłońskiej, redaktor naczelnej Fashion Magazine.

funkcja „zbliżenie”. Kto jest najbardziej zainteresowany? Chyba Magda Wójcik. 

cdn...

10:38, joanna.horodynska
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18