Postanowiłam opowiedzieć Wam nieco więcej o swoim życiu i podzielić się z Wami moimi pasjami. W moim blogu znajdziecie wiele ciekawostek oraz zdjęć z świata mody i nie tylko. Zapraszam! Joanna Horodyńska
Kategorie: Wszystkie | Imprezy | Pokazy Mody | W drodze...
RSS
środa, 08 października 2008
Londyn część II

niebieskie czy zielone… jakie wybieracie? Każdy z kolorów  jest  mocno obecny w trendach jesienno-zimowych…

zawsze marzyło mi się zarośnięte bluszczem okno, z którego mogłabym patrzeć na świat. Może z takiego okna wszystko jakoś inaczej by wyglądało? Lepiej i weselej… Pomarzyć zawsze można.

wciąż odkrywam uroki tej dzielnicy, małe sklepiki w różnej oprawie… Markizy w paski były modne w tamtym sezonie!

 

mój sprzęt świetnie sobie radzi z mocną, słoneczną energią. Pozwala mi spojrzeć na słońce później na zdjęciach… inaczej nie byłoby to możliwe. Dzięki sprzęcie! 

wielkie, brązowe drzewo mnie osaczyło… Jednak szybko udało mi się wyzwolić i zrobić jeszcze zdjęcie.

w metrze letnio. Czerwone, lekkie sukienki i gołe nogi, do których jesienią powoli się przyzwyczajam. Chyba zdejmę te moje rajstopy, bo głupio się czuję… W świecie, gdzie królują legginsy….

zabawa cieni…wielkich cieni, małych cieni… zaraz wchodzę do sklepu kupić sobie torbę… Hurrrrrra!!!

cdn...

 

11:26, joanna.horodynska
Link Komentarze (2) »
wtorek, 07 października 2008
Londyn

tym razem mój album zdjęć z Londynu otwiera metro, a właściwie wnętrze metra… Wytarte siedzenia… ciekawe ile osób siada na nich każdego dnia??? Czy ktoś z was się kiedyś zastanawiał nad taką głupotą? Pewnie nie. Wracając do tematu, telefon z aparatem w ruch i idziemy się błąkać po mieście.  

to przesyłam wszystkim, którzy mają do czynienia z sową… Sobie również. Mój narzeczony ma tak na nazwisko…

 

w poszukiwaniu innych wrażeń i elegancko ubranych kobiet, z brytyjskim poczuciem humoru i jesienią bez rajstop, poszłam na spacer na Brompton Road i South Kensington. Tu wszystko wygląda pięknie i szykownie. Jednak mimo wszystko nie ma tu zadęcia… Czuje się miło, błogo i chce tu zostać na zawsze 

mój aparat chciał się poczuć naprawdę brytyjsko… większość wystaw sklepowych tym razem gloryfikowało wszystko co made in UK.

samotny rower. Każdemu potrzebny jest towarzysz życia nawet jemu. Może jego towarzysz poszedł na zakupy?

 

zaglądam często do sklepów z dziecięcymi ubrankami. Mają taki słodki, landrynkowy wystrój. Może w końcu poczuję to coś… Gdzie jest ten instynkt macierzyński, no gdzie?

na South Kensington sporo znajdziemy bieli. Czystość tej barwy pozwala dokładnie zauważyć dodatki  architektoniczno-ogrodowe w postaci np. dziwnie wyciętych żywopłotów, czy drzewek… Mało się na tym znam, ale tak na marginesie, chyba ogrodnik był w artystycznym szale… 

cdn...

16:50, joanna.horodynska
Link Komentarze (7) »
środa, 24 września 2008
Piknik MTV część II

kratka w modzie, każdy to wie

do namiotu co jakiś czas wchodziły gwiazdy by spotkać się z fanami i podpisywać plakaty... Ja trafiłam akurat na Anię Wyszkoni... Ale się kobieta namęczyła... Tyle podpisów!

różowe balony już były, teraz czas na żółte... a właściwie jeden.

To ja. Siedzę i bawię się ujeciami. Mój aparat pozwala mi czasem tak leniuchować i kombinować. Wychodzą z tego różne, dziwne rzeczy.  

16:54, joanna.horodynska
Link Komentarze (9) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18