Postanowiłam opowiedzieć Wam nieco więcej o swoim życiu i podzielić się z Wami moimi pasjami. W moim blogu znajdziecie wiele ciekawostek oraz zdjęć z świata mody i nie tylko. Zapraszam! Joanna Horodyńska
Kategorie: Wszystkie | Imprezy | Pokazy Mody | W drodze...
RSS
środa, 24 września 2008
Piknik MTV

moderator imprezy.. Coś tam notuje i notuje. Pewnie sprawdza czy dokładnie wie, co ma mówić...

wnętrze bardzo nowoczesne i aż trudno uwierzyć, że znajdujemy się w wielkim niebieskim namiocie... Mnie, jak zwykle w takich sytuacjach wszystko interesuje... To przez mój aparat... Wiem, że jestem w stanie dzięki niemu wszystko uchwycić... To w nim lubię!

przedziwne ujęcie...błyszczykowy, srebrzysty raj, a ja patrzę na to ujęcie widzę ulice Nowego Yorku i wieżowce do nieba...Uuuu co za skojarzenie.

lekcja makijażu. klimat lat 20-dziestych. Soczystość ust i urok długich rzęs... Czy ja jestem tu gdzie jestem?

znowu wielbie siebie, ale jakiś czas temu pojawił się wpis na moim blogu z prośbą o więcej moich zdjęć... przerywam zatem milczenie i znowu się ujawniam.

w trakcie przerwy chciałam uchwycić  ostatki zielonej trawy i jeszcze okraszone letnimi kolorami  liście, które niestety spadają z drzew... A jak się to wszystko komponuję z moimi butami... Zdjęcie mdowe?

różowo- balonowo...

16:48, joanna.horodynska
Link Komentarze (7) »
Czas na muzykę: Konferencja MTV i Piknik

Kora przyszła na konferencję prasową mtv ze swoim pudlem-prawdziwym i chętnie pozowała do zdjęć...

mówią, że Paweł Stasiak ma doczepione włosy i tupecik... Z daleka absolutnie nie widać! A gdym się tak zbliżyła? może jednak nie.

skoro telewizja to musi być mnóstwo ekranów... Zatem niekończąca się historia plazm…

t- shirty z nadrukami ciągle w modzie.. Co prawda w sezonie jesienno-zimowym idziemy w kierunku punkowym, ale tej dziewczynie wybaczam... Była bowiem pełna radości i miała najpiękniejszy uśmiech... Punk był zatem dla niej zbyt ponury.

Natalii Kukulskiej wypaliło twarz... Cóż to nie jest wina mojego aparatu... Nie myśląc o tym, co nie wyszło... Fajna, nowa fryzura!

powtórka... Jest lepiej...Wystarczyło popracować nad ustawieniami w moim telefonie.

16:10, joanna.horodynska
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 22 września 2008
Okiem mężczyzny na Nowym Świecie część II

Jaki jest ten  męski świat? Zazdrosny, egoistyczny, czasem kolorowy, a czasem klasyczno-chłodny. Może silny, bezpieczny dla nas kobiet, przytulankowo- misiowy, gadżeciarski, szybki jak ferrari, wolny jeśli chodzi o podejmowanie ważnych decyzji, oj  tak bez końca…

Mogłam się mu przyjrzeć z bliska i z różnych perspektyw, bo w domu mam go tylko w wersji jednego osobnika „mojego faceta”. Wszystko za sprawa męskiego dnia, który odbył się na Nowym Świecie- pięknie. Dobrze gdyby tylko pogoda dopisała, a tu ciągle zbierało się na burze i w końcówce lata musiałam wbić się w rajstopy i rękawiczki, dlaczego?! za jakie grzechy?!

Miałam tego dnia pewien plan, zobaczyć pięknie ubranego mężczyznę i zrobić mu zdjęcie. Z gorąca herbatą biegałam po długiej, szerokiej ulicy pełna nadziei, która jak mawia przysłowie umiera ostatnia. Nic z tego, znalazłam jedynie dziwnego osobnika z torba a la podstawówkowy tornister, pana ochroniarza, który miał fajną kurtkę… i psa z ładną, czerwoną smyczą, kupioną przez swoją panią, chociaż tyle, no i oczywiście modele na wybiegu prezentujący kolekcję byli dobrze wystylizowani. Jest szansa, że męscy obserwatorzy  wezmą pod uwagę to co widzieli i wykorzystają kilka rzeczy w swojej nowej, jesiennej garderobie, gdyby jednak tak się nie stało to ja po raz pierwszy w swoim życiu…

Apeluje do was mężczyźni, na miłość boską, skoro my się dla was stroimy, to może wy też byście spróbowali. A i białe skarpetki wyszły z mody, ale mogą być turkusowe…     

 

ochrona, żółty modny ale raczej w dodatkach. Kto wie, może to właśnie była inspiracja. Pomysłów często szuka się w zwykłym życiu, za rogiem ulicy.

modny pies na czerwonej smyczy. Modowo znudzony.

żółty zdecydowanie króluje. Tornister-męska torba w wersji odjazdowej!!!

Skoro męski świata zagościł na Nowy Świat to nie mogło zabraknąć harleyowców. To zdecydowanie nie jest mój typ.

ostatni żółty akcent tego sezonu. W wersji damskiej, ale mężczyźni zawsze mogą popatrzeć. to cześć chłopaki!!!

11:13, joanna.horodynska
Link Komentarze (4) »